KARTKA Z KRAŃCÓW ŚWIATA

Od 2005 roku z przerwami, jestem w podróży rowerowej dookoła świata. Za mną (do kwietnia 2015) 95 000 km, 55 krajów, Europa, Bliski Wschód, Afryka Wschodnia, rejs przez Atlantyk, Karaiby, północna część Ameryki Południowej, wielu spotkanych ludzi i mnóstwo niesamowitych przygód.
Wędruję głównie rowerem (prócz mórz i oceanów), na trasie nocuję przede wszystkim w namiocie, gotując na swojej kuchence. Czasami korzystam z miejscowych barów, by spróbować jakiś lokalnych potraw. Największymi wydatkami są naprawy czy tym bardziej wymiana ekwipunku, części rowerowych a także pokonanie przestrzeni nie możliwych do pokonania rowerem (ostatnio Atlantyk)
W drodze żyję głównie ze śpiewu i gry na gitarze, prócz Afryki na którą musiałem zarobić jeszcze w Europie. Obecnie w Ameryce Południowej także udaje mi się zarabiać na wyżywienie z muzykowania na ulicach Latino Ameryki. Niestety nie zawsze się to udaje.
Jeśli podobają się tobie moje relacje, zdjęcia i chcesz wspomóc moją podróż rowerową Dokoła Świata, wpłać na moje konto 30zł (lub więcej :) a ja wyślę Tobie kartkę z Krańców Świata.
Pomóż Mi spełnić marzenie o wielkiej podróży i być jednocześnie Twoim oknem na świat.
Moje przygody możesz śledzić na stronie:
www.rafalkitowski.pl
a także na Facebooku:
https://www.facebook.com/profile.php?id=723496635

Oto mój nr konta:
eKONTO
RAFAŁ MIKOŁAJ KITOWSKI
Numer rachunku IBAN :
PL37 1140 2004 0000 3802 6597 6797
Numer BIC :
BREXPLPWMBK

Jeżeli system transakcyjny wymaga wpisania więcej znaków należy pozostałe pola uzupełnić znakiem "X"

Szybko i sprawnie można mnie też wesprzeć płacąc kartą przez system Pay Pal (szczególnie wygodne dla płatności spoza Polski). Płatności zagraniczne przez PAY PALA proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W tytule przelewu proszę napisać: "Kartka z krańców świata" oraz DOKŁADNY adres, na który mam wysłać kartkę.
Gdy system bankowy wymaga adresu odbiorcy, proszę o kontakt na powyższego emaila.